CVIS Consulting, s. r. o.

O nás

Zaměřujeme se na komplexní poradenskou činnost a školení v oblasti podnikové informatiky, strategického, procesního a projektového řízení. Jsme experti na výběr a implementaci ERP systémů s více jak dvacetiletou zkušeností z IT projektů v průmyslových a obchodních společnostech i organizacích veřejné a státní správy. Provádíme také audity IS/ICT s cílem navrhnout varianty budoucího rozvoje informačního systému a připravit organizace na výměnu či upgrade stávajícího ERP systému.

Odborné  publikace

Hlavní předností našeho poradenského týmu je dlouhodobá orientace na podnikové informační systémy a podrobná znalost českého IT trhu.

Dokladem toho je dlouholetá spolupráce s předními vydavatelstvími a odbornými periodiky, v nichž se věnujeme tématům zaměřeným na ERP, CRM, APS/SCM, BI.

Naše odborné publikace najdete např. v těchto periodicích: Systémová integrace, IT Systems, Systemonline.czeFocus, Extra PC, ICT Revue, iHNed.cz, Finanční řízení & controlling v praxi, Journal of ERP studies (USA).

Jsme autory monografie Informační systémy v podnikové praxi vydané v letech 2006 a 2010 nakladatelstvím Computer Press, která slouží jako učebnice na více jak 20 českých a slovenských univerzitách.

Publikujeme rovněž na prestižních světových fórech. Proto nás můžete najít mj. i v bibliografické citační databázi Web of Science agentury Thomson Reuters.

Centrum pro výzkum informačních systémů

Uvedenou problematikou se zabýváme jako nezávislí experti již přes 20 let. Za tímto účelem jsme založili Centrum pro výzkum informačních systémů (CVIS) a portál CVIS.CZ.

CVIS v minulosti spolupracoval na několika analytických či poradenských projektech, například pro společnosti Linet nebo RIM-Tech (dnes Promens). Podílel se také na tvorbě marketingových kampaní, poskytoval odborné konzultace a přednášky, a to např. pro společnosti KARAT Software, SAP ČR, MicrosoftOrtex, ABRA Software nebo Českou manažerskou asociaci.

Do roku 2010 CVIS uspořádal celkem 14 odborných konferencí - Databázový svět a Svět informačních systémů.

Činnost Centra pro výzkum informačních systémů a portálu CVIS.CZ jsme ukončili v roce 2018, abychom se mohli plně věnovat našim klientům v komerčním i nekomerčním sektoru.

CVIS Consulting

Na základě dlouhodobých zkušeností, znalostí a realizace projektů v rámci CVIS jsme v roce 2008 založili poradenskou společnost CVIS Consulting s.r.o., abychom mohli lépe plnit požadavky našich klientů.

Za necelých 10 let jsme uskutečnili více jak 20 poradenských projektů k výběru a implementaci informačních systémů a více jak 20 projektů zabývajících se audity, analýzami a expertízami v oblasti strategického, procesního řízení a efektivnosti provozu IS/ICT pro průmyslové a obchodní firmy i organizace veřejné a státní správy. Realizovali jsme rovněž více jak 10 projektů zaměřených na strategické poradenství, školení managementu a obchodních týmů IT společností.

Naší konkurenční výhodou je schopnost komplexně a úspěšně realizovat poradenství při výběru a implementaci informačního systému podle vlastní, v praxi osvědčené metodiky a na základě dlouhodobé a podrobné znalosti českého IT trhu, zejména v oblasti plánování podnikových zdrojů (ERP).

Copyright © 2008, CVIS Consulting s. r. o. | Designed by Bajola